Ostaa LP38855SX-0.8/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.8V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 5.5V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.13V @ 1.5A |
| Toimittaja Device Package: | DDPAK/TO-263-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | LP38855SX-0.8/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 0.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 0.8V 1.5A TO263-5 |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.5A |