Ostaa LP38859T-1.2/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.2V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 5.5V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.24V @ 3A |
| Toimittaja Device Package: | TO-220-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-5 Formed Leads |
| Muut nimet: | *LP38859T-1.2/NOPB LP38859T12NOPB |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LP38859T-1.2/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 3A TO-220-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.2V 3A TO220-5 |
| Nykyinen - Tuotos: | 3A |