Ostaa LP3964EMP-3.3/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 7V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.24V @ 800mA |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-261-5, TO-261AB |
| Muut nimet: | LP3964EMP-3.3/NOPBTR LP3964EMP33NOPB |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LP3964EMP-3.3/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 800mA SOT-223-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.3V 0.8A SOT223-5 |
| Nykyinen - Tuotos: | 800mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 1.2A |