Ostaa LR251003C BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 250V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Box Lug |
| Sarja: | Class R |
| Muut nimet: | LR25100-3C |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 3 |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LR251003C |
| Tuulettimen tyyppi: | Holder |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 1.252" Dia x 5.874" L (31.8mm x 149.2mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | Class R |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Holder 100A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Kuvaus: | FUSE HLDR CART 250V 100A CHASSIS |
| Nykyinen arvostelu: | 100A |