Ostaa LR4-380LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 20V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 5s |
| Sarja: | PolySwitch®, LR4 |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 37 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 13 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Strap |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | User Defined |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Valmistajan osanumero: | LR4-380LF |
| Lead Spacing: | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 20V Ih User Defined Strap |
| Kuvaus: | POLYSWITCH PTC RESET 3.8A STRAP |
| Nykyinen - Trip (It): | 8.3A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 3.8A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |