Ostaa LRMAM2512-R005FT4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 2512 |
| Koko / Dimension: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Sarja: | LRMA |
| Resistance (ohmia): | 0.005 |
| Virta (wattia): | 2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Muut nimet: | 985-1552-2 LRMAM2512R005FT4 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 170°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LRMAM2512-R005FT4 |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.005 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element |
| Kuvaus: | RES SMD 0.005 OHM 1% 2W 2512 |