Ostaa LSRK150.X BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 300V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 2.094" Dia x 9.626" L (53.19mm x 244.50mm) |
| Sarja: | POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK |
| Vasteaika: | Slow |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Muut nimet: | LLSRK150 LLSRK150.X LSRK150X |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LSRK150.X |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 150A |