Ostaa LT1004IPW-1-2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1.235V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - Input: | - |
| Toleranssi: | ±0.32% |
| lämpötila kerroin: | 20ppm/°C Typical |
| Toimittaja Device Package: | 8-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Shunt |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Muut nimet: | LT1004IPWE4-1-2 LT1004IPWE4-1-2-ND LT1004IPWG4-1-2 LT1004IPWG4-1-2-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz: | 60µVrms |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz: | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LT1004IPW-1-2 |
| Laajennettu kuvaus: | Shunt Voltage Reference IC ±0.32% 20mA 8-TSSOP |
| Kuvaus: | IC VREF SHUNT 1.235V 8TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | - |
| Nykyinen - Tuotos: | 20mA |
| Nykyinen - Cathode: | 10µA |
| Email: | [email protected] |