Ostaa LT1074HVIT7#06PBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | 45V |
| Jännite - tulo (Min): | 8V |
| Jännite - tulo (Max): | 64V |
| topologia: | Buck, Boost, Flyback |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | TO-220-7 Flow 6 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-7 |
| lähtö Tyyppi: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LT1074HVIT7#06PBF |
| toiminto: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 100kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck, Boost, Flyback Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 2.5V 1 Output 5.5A (Switch) TO-220-7 |
| Kuvaus: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ TO220 |
| Nykyinen - Tuotos: | 5.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |