Ostaa LT1681ISW#PBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 9 V ~ 18 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 72V |
| Toimittaja Device Package: | 20-SOIC |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Muut nimet: | LT1681ISWPBF |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LT1681ISW#PBF |
| Laajennettu kuvaus: | Power Supply Controller Synchronous Forward Controller 20-SOIC |
| Kuvaus: | IC SYNCHRONOUS FWRD CTRLR 20SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 17mA |
| Sovellukset: | Synchronous Forward Controller |
| Email: | [email protected] |