Ostaa LT1964IDD#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | -1.22 V ~ -20 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | -1.9 V ~ -20 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.34V @ 200mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Negative Adjustable |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LT1964IDD#TRPBF |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable Output -1.22 V ~ -20 V 200mA 8-DFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC REG LDO NEG ADJ 0.2A 8DFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 200mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 220mA |
| Email: | [email protected] |