Ostaa LT3014EDD#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.22 V ~ 60 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 3 V ~ 80 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.35V @ 20mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Adjustable |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LT3014EDD#TRPBF |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.22 V ~ 60 V 20mA 8-DFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC REG LDO ADJ 20MA 8DFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 20mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 25mA |
| Email: | [email protected] |