Ostaa LTC1345CNW#PBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 28-PDIP |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 50mV |
| protokolla: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 2/3 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LTC1345CNW#PBF |
| Laajennettu kuvaus: | 2/3 Transceiver Full 28-PDIP |
| duplex: | Full |
| Kuvaus: | IC TXRX V.35 SINGLE SUPPLY 28DIP |
| Datanopeus: | 10MBd |
| Email: | [email protected] |