Ostaa LTC1450IG#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 5V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 5V |
| Toimittaja Device Package: | 24-SSOP |
| asettumisaika: | 14µs (Typ) |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | External, Internal |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Voltage - Buffered |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 1 |
| Lukumäärä Bits: | 12 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LTC1450IG#TRPBF |
| INL / DNL (LSB): | ±4 (Max), ±0.5 (Max) |
| Laajennettu kuvaus: | 12 Bit Digital to Analog Converter 1 24-SSOP |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Kuvaus: | IC D/A CONV 12BIT R-R PAR 24SSOP |
| data Interface: | Parallel |
| Arkkitehtuuri: | String DAC |
| Email: | [email protected] |