Ostaa LTC2050HS5#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 6 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 0.5µV |
| Toimittaja Device Package: | TSOT-23-5 |
| Muutosnopeus: | 2 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LTC2050HS5#TRPBF |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 3MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-5 |
| Kuvaus: | IC OPAMP CHOPPER 3MHZ TSOT23-5 |
| Nykyinen - Supply: | 800µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | - |
| Nykyinen - Input Bias: | 25pA |
| vahvistin Tyyppi: | Zero-Drift |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |