Ostaa LTC2846CG#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 36-SSOP |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 15mV |
| protokolla: | Multiprotocol |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 36-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 3/3 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LTC2846CG#TRPBF |
| Laajennettu kuvaus: | 3/3 Transceiver Full Multiprotocol 36-SSOP |
| duplex: | Full |
| Kuvaus: | IC TXRX 3.3V MULTIPROTCOL 36SSOP |
| Datanopeus: | - |
| Email: | [email protected] |