Ostaa LTC3900HS8#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 11 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-SO |
| Sarja: | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen): | 15ns, 15ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| input Frequency: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LTC3900HS8#TRPBF |
| Logiikkajännite - VIL, VIH: | - |
| Syötetyyppi: | Inverting, Non-Inverting |
| Porttityyppi: | N-Channel MOSFET |
| Laajennettu kuvaus: | Low-Side Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 8-SO |
| Driven Configuration: | Low-Side |
| Kuvaus: | IC DRIVER RECT SYNC CONV 8SOIC |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink): | 2A, 2A |