Ostaa LTC6256CKC#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.25 V, ±0.9 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 100µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-UTDFN-EP (2x2) |
| Muutosnopeus: | 1.8 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-UFDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LTC6256CKC#TRPBF |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 6.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-UTDFN-EP (2x2) |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 8UTDFN |
| Nykyinen - Supply: | 65µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 35mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 5nA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | 4.5MHz |
| Email: | [email protected] |