Ostaa LTC6262HMS#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.25 V, ±0.9 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 400µV |
| Muutosnopeus: | 7 V/µs |
| Sarja: | - |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LTC6262HMS#TRPBF |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 30MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail |
| Kuvaus: | IC OP AMP DUAL 30MHZ RRIO 10MSOP |
| Nykyinen - Supply: | 245µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 40mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 50nA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |