Ostaa LTC6362CMS8#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.8 V ~ 5.25 V, ±1.4 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 75µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-MSOP |
| Muutosnopeus: | 45 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Differential, Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LTC6362CMS8#TRPBF |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 180MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential, Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Kuvaus: | IC OPAMP DIFF 180MHZ RRO 8MSOP |
| Nykyinen - Supply: | 1mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 35mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 75nA |
| vahvistin Tyyppi: | Differential |
| 3dB kaistanleveys: | 34MHz |
| Email: | [email protected] |