Ostaa LTC6905HS5-80#TRMPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Oscillator, Silicon |
| Toimittaja Device Package: | TSOT-23-5 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Muut nimet: | LTC6905HS5-80#TRMPBFDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LTC6905HS5-80#TRMPBF |
| Taajuus: | 80MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Oscillator, Silicon IC 80MHz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Kuvaus: | IC OSC SILICON 80MHZ TSOT23-5 |
| Nykyinen - Supply: | 7mA |
| Laskea: | - |
| Email: | [email protected] |