Ostaa LTC6908IDCB-2#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Oscillator, Silicon |
| Toimittaja Device Package: | 6-DFN (2x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LTC6908IDCB-2#TRPBF |
| Taajuus: | 50kHz ~ 10MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz 6-WFDFN Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC OSC SILICON PROG 6-DFN |
| Nykyinen - Supply: | 1.25mA |
| Laskea: | - |
| Email: | [email protected] |