Ostaa LTC6912IDE-2#TRPBF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 10.5 V, ±2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 125µV |
| Toimittaja Device Package: | 12-DFN (4x3) |
| Muutosnopeus: | 26 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | LTC6912IDE-2#TRPBF |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 30MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Programmable Gain Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 12-DFN (4x3) |
| Kuvaus: | IC OPAMP PGA 30MHZ RRO 12DFN |
| Nykyinen - Supply: | 2.25mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 35mA |
| vahvistin Tyyppi: | Programmable Gain |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |