Ostaa LX1562IM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 11 V ~ 25 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-DIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Muut nimet: | LX1562IMR LX1562IMR-ND |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| tila: | Discontinuous Conduction (DCM) |
| Valmistajan osanumero: | LX1562IM |
| Taajuus - Switching: | 1.7MHz |
| Laajennettu kuvaus: | PFC IC Discontinuous Conduction (DCM) 1.7MHz 8-DIP |
| Kuvaus: | IC PFC CONTROLLER 8DIP |
| Nykyinen - Startup: | 200µA |
| Email: | [email protected] |