Ostaa LX8117B-25CST BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 12V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 1.15V @ 1.2A |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223, Power |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | LX8117B-25CST |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V SOT-223, Power |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V SOT223 |
| Nykyinen - Tuotos: | - |
| Nykyinen - Raja (Min): | 1.2A |
| Email: | [email protected] |