LX8384A-15CDD
Osa numero:
LX8384A-15CDD
Valmistaja:
Microsemi
Kuvaus:
IC REG LDO 1.5V 5A TO263
Tietolomake:
LX8384A-15CDD.pdf
esittely
Ostaa LX8384A-15CDD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage - lähtö:1.5V
Jännite - Input:4.75 V ~ 10 V
Sarja:-
Pakkaus:Tube
Pakkaus / Case:TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Käyttölämpötila:0°C ~ 125°C
Lukumäärä Lähdöt:1
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):2 (1 Year)
Valmistajan osanumero:LX8384A-15CDD
Laajennettu kuvaus:- Converter, Intel Pentium® P54C-VRE Voltage Regulator IC 1 Output
Kuvaus:IC REG LDO 1.5V 5A TO263