Ostaa M50100TB400 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Peak Reverse (Max): | 400V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.2V @ 100A |
| teknologia: | Standard |
| Toimittaja Device Package: | Module |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | M50100TB400 |
| Laajennettu kuvaus: | Bridge Rectifier Three Phase 400V 100A Chassis Mount Module |
| diodi Tyyppi: | Three Phase |
| Kuvaus: | MODULE POWER 100A 400V 3PH BRDG |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 100A |
| Email: | [email protected] |