Ostaa M74HC4543B1R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 16-DIP |
| Sarja: | 74HC |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Muut nimet: | 497-1866-5 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | M74HC4543B1R |
| liitäntä: | BCD |
| näytön tyyppi: | LCD |
| Numeroita tai merkkejä: | - |
| Kuvaus: | IC LATCH/DECOD/LCD DRIVER 16-DIP |
| Nykyinen - Supply: | 40µA |
| kokoonpano: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |