Ostaa M95020-MN6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-SO |
| Nopeus: | 10MHz |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | 497-1944-5 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistin koko: | 2Kb (256 x 8) |
| Muistimuoto: | EEPROM |
| Valmistajan osanumero: | M95020-MN6 |
| liitäntä: | SPI Serial |
| Kuvaus: | IC EEPROM 2KBIT 5MHZ 8SO |
| Email: | [email protected] |