Ostaa MA2C70000F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1V @ 30mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 15V |
| Toimittaja Device Package: | DO-34 |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 1ns |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | DO-204AG, DO-34, Axial |
| Muut nimet: | MA2C70000FTB |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 125°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MA2C70000F |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 15V 30mA (DC) Through Hole DO-34 |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 15V 30MA DO34 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100nA @ 15V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 30mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 1.3pF @ 1V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |