Ostaa MA2S10100L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.2V @ 70mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 250V |
| Toimittaja Device Package: | SSMini2-F1 |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 60ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-79, SOD-523 |
| Muut nimet: | MA2S10100L-ND MA2S10100LTR Q1516922 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MA2S10100L |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 250V 100mA (DC) Surface Mount SSMini2-F1 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN 250V 100MA SSMINI2 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 1µA @ 250V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 100mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 3pF @ 0V, 1MHz |