Ostaa MA2S72800L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1V @ 30mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 30V |
| Toimittaja Device Package: | SSMini2-F1 |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 1ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-79, SOD-523 |
| Muut nimet: | MA2S728-(TX) MA2S728-TX MA2S72800LTR MA2S728TR MA2S728TR-ND |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 125°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MA2S72800L |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 30V 30mA (DC) Surface Mount SSMini2-F1 |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SSMINI2 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 300nA @ 30V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 30mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 1.5pF @ 1V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |