Ostaa MA4SD0100L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 900mV @ 30mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 30V |
| Toimittaja Device Package: | SSMini4-F1 |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 1ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-SMD, Flat Leads |
| Muut nimet: | MA4SD01 MA4SD0100LTR MA4SD01TR MA4SD01TR-ND |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 125°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MA4SD0100L |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Independent Schottky 30V 30mA (DC) Surface Mount 4-SMD, Flat Leads |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Independent |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SSMINI4 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 500nA @ 30V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 30mA (DC) |
| Email: | [email protected] |