Ostaa MAC4DCM-1G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 600V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Tyyppi: | Standard |
| Toimittaja Device Package: | I-Pak |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 34 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAC4DCM-1G |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Standard 600V 4A Through Hole I-Pak |
| Kuvaus: | TRIAC 600V 4A IPAK |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 4A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 40A @ 60Hz |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 35mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 35mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |