Ostaa MAL202118222E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 63V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.827" Dia x 1.496" L (21.00mm x 38.00mm) |
| Sarja: | ASM 021 |
| ripple Current: | 1.78A |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | 2222 021 18222 222202118222 4083PHBK |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL202118222E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 8000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 40 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2200µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 99 mOhm 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 99 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2200UF 20% 63V AXIAL |
| kapasitanssi: | 2200µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |