Ostaa MAL202139228E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm) |
| Sarja: | ASM 021 |
| ripple Current: | 20mA |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | 2222 021 39228 222202139228 4085PHTB |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL202139228E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 41 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 58 Ohm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 58 Ohm |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2.2UF 20% 100V AXIAL |
| kapasitanssi: | 2.2µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |