Ostaa MAL203124331E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Sarja: | 031 AS |
| ripple Current: | 310mA @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL203124331E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 480 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 330µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 970 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 970 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 330UF 10V AXIAL |
| kapasitanssi: | 330µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |