Ostaa MAL209677152E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Sarja: | 096 PLL-4TSI |
| ripple Current: | 7.2A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - 5 Lead |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL209677152E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.787" (20.00mm) |
| impedanssi: | 39 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.134" (105.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1500µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - 5 Lead 242 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 242 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP |
| kapasitanssi: | 1500µF |