Ostaa MAL210236332E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 2.559" Dia (65.00mm) |
| Sarja: | 102 PHR-ST |
| ripple Current: | 12.1A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL210236332E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.122" (28.50mm) |
| impedanssi: | 27 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.358" (110.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 3300µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW |
| kapasitanssi: | 3300µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |