Ostaa MAL210477472E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 2.992" Dia (76.00mm) |
| Sarja: | 104 PHL-ST |
| ripple Current: | 14.1A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL210477472E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 1.252" (31.80mm) |
| impedanssi: | 25 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 8.886" (225.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 4700µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 33 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 33 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW |
| kapasitanssi: | 4700µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |