Ostaa MAL212018101E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 63V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia x 1.181" L (10.00mm x 30.00mm) |
| Sarja: | 120 ATC |
| ripple Current: | 1.56A |
| Polarisaatio: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL212018101E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 249 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 100µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 297 mOhm 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 297 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL |
| kapasitanssi: | 100µF |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |