Ostaa MAL212315221E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm) |
| Sarja: | SAL-A 123 |
| ripple Current: | 420mA |
| Polarisaatio: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | 2281 123 15221 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL212315221E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 600 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 220µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 550 mOhm 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 550 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL |
| kapasitanssi: | 220µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |