Ostaa MAL212854159E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.276" L x 0.157" W (7.00mm x 4.00mm) |
| Sarja: | 128 SAL-RPM |
| ripple Current: | 27.3mA @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL212854159E3 |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Lead Spacing: | 0.205" (5.20mm) |
| impedanssi: | 1.2 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 15µF 10V Aluminum Capacitors Radial 14 Ohm @ 100Hz |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 14 Ohm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 15UF 20% 10V RADIAL |
| kapasitanssi: | 15µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |