Ostaa MAL213826152E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm) |
| Sarja: | 138 AML |
| ripple Current: | 1.02A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL213826152E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 150 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1500µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 170 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 170 mOhm @ 100kHz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1500UF 20% 25V AXIAL |
| kapasitanssi: | 1500µF |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |