Ostaa MAL214099012E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 35V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, 140 CRH |
| ripple Current: | 750mA |
| Polarisaatio: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 4377PHTR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL214099012E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 120 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 330µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD |
| kapasitanssi: | 330µF |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |