Ostaa MAL214658102E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 63V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, 146 RTI |
| ripple Current: | 2.4A |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 4522PHBK |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL214658102E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 6000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | 32 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1000µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL |
| kapasitanssi: | 1000µF |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |