Ostaa MAX13055EETI+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - VCCB: | 2.2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännite - VCCA: | 1.62 V ~ 3.2 V |
| Kääntäjän tyyppi: | Voltage Level |
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN-EP (3.5x5.5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Open Drain, Push-Pull |
| Lähtösignaali: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX13055EETI+ |
| Tulosignaali: | - |
| ominaisuudet: | Power Supply Decoupling |
| Laajennettu kuvaus: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 8 Channel 100Mbps 28-TQFN-EP (3.5x5.5) |
| Kuvaus: | IC LEVEL TRANSLATOR 8CH QFN |
| Datanopeus: | 100Mbps |
| Kanavat per piiri: | 8 |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |