Ostaa MAX1385BETM+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 11 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-TQFN (7x7) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX1385BETM+ |
| Laajennettu kuvaus: | Bias Controller PMIC 48-TQFN (7x7) |
| Kuvaus: | IC CTRLR LDMOS BIAS 5V 48-TQFN |
| Nykyinen - Supply: | 4.5mA |
| Sovellukset: | Bias Controller |
| Email: | [email protected] |