Ostaa MAX15068ATP+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.7 V ~ 18 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Hot Swap Controller, OR Controller |
| Toimittaja Device Package: | 20-TQFN (5x4) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | Circuit Breaker, Current Limit, Slew Rate, UVLO |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX15068ATP+ |
| Sisäinen kytkin (s): | No |
| ominaisuudet: | Auto Retry |
| Feature Pins: | CB, CDLY, CP1, CP2, /EN, /FAULT, IPMON, OG1, OG2, ON, /PC, /PG, VS |
| Laajennettu kuvaus: | Hot Swap Controller, OR Controller 1 Channel General Purpose 20-TQFN (5x4) |
| Kuvaus: | IC HOT SWAP VOLT CTLR QFN |
| Nykyinen - Supply: | 4mA |
| Nykyinen - Output (Max): | - |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |