Ostaa MAX16021PTES+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Kynnys: | 2.946V |
|---|---|
| Tyyppi: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Toimittaja Device Package: | 16-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Nollaa aikakatkaisu: | 145 ms Minimum |
| asettaa uudelleen: | Active High/Active Low |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-WQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | Open Drain or Open Collector |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Jännitteet valvoman: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX16021PTES+ |
| Laajennettu kuvaus: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 16-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC SUPERVISOR OD 2.946V 16TQFN |
| Email: | [email protected] |